Kantinediensten

 Datum Tijden/Wedstrijden Kantinedienst 
25 augustus Training  
27 augustus Training  
29 augustus 8:00 - 10:00 JO14-1 
  10:00 - 12:00 JO13-1 
  12:00 - 15:00 JO19-1
30 augustus Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1   
1 september
Training  
3 september
Training  
5 september 8:00 - 10:00  JO9-1
  10:00 - 12:00  JO9-2
  12:00 - 15:00  JO17-2
6 september
Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1  
8 spetember Training  
10 september Training  
12 september 8:00 - 10:00 JO10-1
  10:00 - 12:00 JO13-1
  12:00 - 14:00 JO11-1
  14:00 - einde  
13 september Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1  
15 september
Training  
17 september
Training  
19 september 8:00 - 10:00 JO12-1
  10:00 - 12:00 JO17-1
  12:00 - 14:00 JO17-2
  14:00 - einde Smilde 3
20 september
Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1  
22 september Training  
24 september Training  
26 september 8:00 - 10:00 JO10-1
  10:00 - 12:00 JO11-2
  12:00 - 14:00 JO11-1
  14:00 - einde  
27 september Smilde'94 2 - Drachten 4
Ingmar Klok + Justin ten Cate
  Rolder Boys 5 - Smilde'94 4  
  Smilde'94 1 - SV Hoogersmilde 1

Henk Wesseling + Jeroen Hoogeveen + Mike Tingen

29 september
Training  
1 oktober
Training  
3 oktober 8:00 - 10:00  JO9-1
  10:00 - 12:00  JO9-2
  12:00 - 14:00  JO19-1
  14:00 - einde  
4 oktober
Stanfries 3 - Smilde'94 2  
  Smilde'94 4 - VKW 5
Tom Blaauw + Robert Klok
  Zandhuizen 1 - Smilde'94 1  
6 oktober Training  
8 oktober Training  
10 oktober 8:00 - 10:00 JO14-1
  10:00 - einde JO13-1
11 oktober Smilde'94 2 - Gorredijk 3
Jaap Blomberg + Ivo van der Velde
  LTC 2 - Smilde'94 4  
  Smilde'94 1 - VWC 1
Henk Wesseling + Arjan Claus + Niek Heidstra
13 oktober
Training  
15 oktober
Training  
17 oktober 8:00 - 10:00  JO14-1
  10:00 - 12:00  JO17-1
  12:00 - einde  JO19-1
18 oktober
Smilde'94 2 vrij/inhaal  
  Smilde'94 4 vrij/inhaal
 
  Smilde'94 1 - Havelte 1
Henk Wesseling + Jeffrey Rispens + Henkjan Daling
20 oktober Training  
22 oktober Training  
24 oktober 8:00 - 10:00  
  10:00 - 12:00  
  12:00 - 14:00  
  14:00 - einde  
25 oktober Jubbega 3 - Smilde'94 2  
  Smilde'94 4 - SVDB 1
Jurgen Snijder + Rik Koers
  De Blesse 1 - Smilde'94 1  
27 oktober
Training  
29 oktober
Training  
31 oktober 8:00 - 10:00  
  10:00 - 12:00  
  12:00 - 14:00  
  14:00 - einde  
1 november
Smilde'94 2- ODV 4
Roy Jongsma + Abel de Vries
  Smilde'94 4 vrij  
  Smilde'94 1- Steenwijker Boys 1

Henk Wesseling + Laron Bleeker +
Stijn de Vries

3 november Training  
5 november Training  
7 november 8:00 - 10:00  
  10:00 - 12:00  
  12:00 - 14:00  
  14:00 - einde  
8 november Sp. Makkinga 2 - Smilde'94 2  
  Smilde'94 4 - Beilen 6
 
  RKO 1 - Smilde'94 1  
10 november
Training  
12 november
Training  
14 november
8:00 - 10:00  
  10:00 - 12:00  
  12:00 - 14:00  
  14:00 - einde  
15 november
Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1  
17 november
Training  
19 november
Training  
21 november
8:00 - 10:00  
  10:00 - 12:00  
  12:00 - 14:00  
  14:00 - einde  
22 november
Smilde'94 2  
  Smilde'94 4  
  Smilde'94 1  



Bij afgelasting van een wedstrijd of verplaatsen van wedstrijden blijft de kantinedienst staan zoals ingepland.

Wanneer je onderling wisselt, dit graag doorgeven aan webmaster@smilde94.nl
Op deze manier is een ieder op de hoogte van wie wanneer kantinedienst draait.


Sleutels ophalen tussen 18:30 en 19:00 uur (ook op zaterdag)
Jacob de Vries, Clausstraat 8 Smilde, 0592-412373

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!