Teamindeling JO8 t/m JO19 seizoen '21/'22

1 juli 2021 14:15


De teamindelingen van de jeugd is bekend voor het aankomende seizoen. In onderstaand overzicht staan alle teams.

Onder voorbehoud van typefouten.

Het kan voorkomen dat we per abuis een lid over het hoofd hebben gezien, dan graag een reactie naar jeugdcommissie@smilde94.nl.

De indeling is tot stand gekomen na overleg met  leiders/trainers, daarbij is bij met name de oudere teams ook gekeken naar het aantal spelers in het huidige team en de leeftijden voor komend seizoen.

 

Vriendelijke groet, 

De jeugdcommissie

jeugdcommissie@smilde94.nl

 

 

JO8-1

 

JO8-2

Jasper Wasilewski

Jens Drenthen

Tyler de Vries

Xam Schutrups

Twan Mulder

Bryan Martens

Tim Martens

 

Twan Roggen

Tigo Wolters

Keyano Pomper

Thijs Siebum

Benjamin Waagemans

Linde Wiggering

Finn Bosker

 

JO9-1

Stijn Oortman

Joaz Appelo

Maik Bruggink

Toni Dik

Hugo Hatzmann

Ruben Martens

Thijs Oldenwening

Lieke Winters

Ruben Pit

Seliena Vochteloo

 

JO10-1

 

JO10-2

Sem Bouma

Rafael Guichelaar

Liam Hofman

Remy Berkhout

Thomas Singadji

Levi Winters

Jannick Alkema

 

Romeo Timmer

Noah Kortholt

Pieter Feiken

Davy Greveling

Noraly Markesteijn

Luca Oldenwening

Lenn Prummel

 

JO11-1

Juste Bisschop

Joël Bruggink

Lucas Dekker

Veerle Huberts

Sil de Jong

Timo Kiers

Lionel Oosting

Robin de Vries

Bryan de Vries

Steijn Drenthen

 

JO12-1

Tieme Drenth

Dani Haveman

Melvin Hoogeveen

Ayham Jaser

Sem Eleveld

Martijn Lahuis

Jasper v/d Leij

Jesper Martens

Ganesh Parmar

Fedde Vos

Lyam Boer

Abdulelah Alhaj Ali

 

JO13-1

 

JO13-2

Alyssia Hoefnagel

Jari Schreuder

Julian Smit

Daan Janssen

Gijs Leunge

Finn Nijhof

Jafeth v. Spronsen

Ramon v.d. Steeg

Floris v. Halen

Jayson de Jong

Thomas v.d. Leij

Roan Bremer

Kai Kortholt

 

Muhamed Alhaj Ali

Jitse Doornbos

Leon Bouwman

Amber Fokkens

Jesse Hatzmann

Rick Haveman

Nigishan Sellappah

Patrick Vochteloo

Thijmen Vos

Mahayar Heidari

Michelle Vos

David Warnders

Lucas Alkema

 

JO15-1

Sabastiaan Spoelstra                              

Dervin Shnayder

Jasper Pit

Thymen Oortman

Silvijn Oortman

Björn Lieuwes

Jordi Kreulen

Jordy Janssen

Tim Haveman

Justin Grit

Mick Fokkens

Tristan Drenth

Stijn Boers

Daniel Veldhuizen

Matthijs Berends

Jelle Alkema

Jade van Bergen

Lano  Bleeker

 

JO17-1

Simeon van Spronsen

Hendri Boerma

Nick Ruiter

Owhen Eisses

Emma Oosterkamp

Robin Janssen

Thomas Overdijk

Per Nijhuis

Jaimy de Jong

Daniël Huberts

Stef Leunge

Thomas Rispens

Stefan Pit

Thomas Hegen

Tygho Gjaltema

Matthé Schreuder

Jasper Pook

 

JO19-1

Maik van Aken

Ruben van Bergen

Abdulelah Alhajali

Remco Claus

Jannick Claus

Jarne Oosterkamp

Ruben Beuving

Ruben ter Veer

Tristan Kuik

William van der Meer

Jarno Regterschot

Joran van Sleen

Bjorn Vording

Lars Wieldraaier

Wesley Groenhart

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!