Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 nov 20:50 Hoogeveen 6 (zaal) Smilde '94 1 (zaal)
12 nov 22:00 ACV 3 (zaal) Smilde '94 1 (zaal)
7 nov 14:00 Steenwijker Boys 1 (zon) Smilde '94 1 (zon)
21 nov 14:00 Smilde '94 1 (zon) Lemmer vv 1 (zon)
31 okt 14:00 Smilde '94 1 (zon) FC Kraggenburg 1 (zon)
28 nov 14:00 Havelte 1 (zon) Smilde '94 1 (zon)
5 dec 14:00 Smilde '94 1 (zon) BEW 1 (zon)
5 nov 20:00 Smilde '94 35+1 S.V. Hoogersmilde 35+1
19 nov 20:00 BSVV 35+1 Smilde '94 35+1
19 nov 21:30 S.V. Hoogersmilde 35+1 Smilde '94 35+1
5 nov 21:30 Smilde '94 35+1 FC Fochteloo 35+1
5 nov 19:30 BSVV 35+1 Smilde '94 35+1
19 nov 19:30 Smilde '94 35+1 S.V. Hoogersmilde 35+2
5 nov 21:00 S.V. Hoogersmilde 35+2 Smilde '94 35+1
3 dec 19:30 S.V. Hoogersmilde 35+2 Smilde '94 35+1
3 dec 19:00 Smilde '94 35+1 BSVV 35+1
3 dec 21:00 S.V. Hoogersmilde 35+1 Smilde '94 35+1
19 nov 20:30 Smilde '94 35+1 FC Fochteloo 35+1
3 dec 20:00 Smilde '94 35+1 FC Fochteloo 35+1
28 nov 12:00 Annen 5 (zon) Smilde '94 2 (zon)
31 okt 10:00 Smilde '94 2 (zon) Witteveense Boys'87 2 (zon)
7 nov 10:00 VKW 4 (zon) Smilde '94 2 (zon)
5 dec 10:00 Smilde '94 2 (zon) Asser Boys 4 (zon)
21 nov 10:00 Smilde '94 2 (zon) Eext 3 (zon)
14 nov 10:00 Gieten 5 (zon) Smilde '94 2 (zon)
20 nov 14:30 Smilde '94 3 ACV 10
27 nov 13:30 Peize 3 Smilde '94 3
30 okt 14:30 Smilde '94 3 Asser Boys 2
4 dec 14:30 Smilde '94 3 Rolder Boys 2 (zat)
7 nov 10:00 Smilde '94 4 (zon) Witteveense Boys'87 3 (zon)
21 nov 10:00 BEW 3 (zon) Smilde '94 4 (zon)
31 okt 10:00 Wijster 4 (zon) Smilde '94 4 (zon)
5 dec 10:00 vv Stânfries 3 (zon) Smilde '94 4 (zon)
28 nov 10:00 Smilde '94 4 (zon) HHCombi 3 (zon)
27 nov 12:30 Smilde '94 JO19-1 vv Winsum JO19-2
30 okt 14:30 Helpman JO19-2 Smilde '94 JO19-1
6 nov 12:30 Smilde '94 JO19-1 Peize JO19-1
11 nov 19:00 TLC JO19-1 Smilde '94 JO19-1
20 nov 14:00 Actief JO19-1 Smilde '94 JO19-1
4 dec 14:15 LEO (Loon) JO19-1 Smilde '94 JO19-1
13 nov 12:30 Smilde '94 JO19-1 Annen JO19-1
10 nov 18:30 Noordster JO19-1 Smilde '94 JO19-1
4 dec 10:30 Smilde '94 JO17-1 FC Assen JO17-5
20 nov 10:30 Smilde '94 JO17-1 SJO HH'97 JO17-2JM
27 nov 10:45 S.V. Hoogersmilde JO17-1JM Smilde '94 JO17-1
30 okt 10:30 Smilde '94 JO17-1 Beilen JO17-2JM
4 dec 11:30 ST Rolder Boys JO15-1 Smilde '94 JO15-1
13 nov 9:00 Smilde '94 JO15-1 S.V. Oosterwolde JO15-1
6 nov 9:00 Smilde '94 JO15-1 FC Assen JO15-2
20 nov 11:00 S.V. Haulerwijk JO15-1JM Smilde '94 JO15-1
30 okt 11:00 LEO (Loon) JO15-1 Smilde '94 JO15-1
27 nov 9:00 Smilde '94 JO15-1 Actief JO15-1
6 nov 10:30 Smilde '94 JO13-1 ST Rolder Boys JO13-1
20 nov 9:00 Onstwedder Boys JO13-1 Smilde '94 JO13-1
3 nov 18:45 Twedo JO13-1JM Smilde '94 JO13-1
13 nov 9:00 SVV'04 JO13-1JM Smilde '94 JO13-1
4 dec 10:00 SJO Dalen/DSC JO13-2JM Smilde '94 JO13-1
30 okt 12:30 SJO FC Meerdijk JO13-2 Smilde '94 JO13-1
27 nov 10:30 Smilde '94 JO13-1 Musselkanaal JO13-1
20 nov 9:30 Smilde '94 JO13-2 HZVV JO13-3
27 nov 9:00 SJO HH'97 JO13-2 Smilde '94 JO13-2
30 okt 8:30 Smilde '94 JO13-2 Fit Boys JO13-1
4 dec 8:30 Smilde '94 JO13-2 Asser Boys JO13-1
6 nov 10:15 Noordscheschut JO13-2 Smilde '94 JO13-2
30 okt 10:00 Sportclub Makkinga JO12-1 Smilde '94 JO12-1JM
13 nov 9:00 Donkerbroek JO12-1JM Smilde '94 JO12-1JM
20 nov 10:15 Smilde '94 JO12-1JM Dwingeloo JO12-1JM
4 dec 10:15 Smilde '94 JO12-1JM Beilen JO12-1JM
6 nov 10:15 Smilde '94 JO12-1JM S.V. Oosterwolde MO12-1
27 nov 9:00 VKW JO12-2 Smilde '94 JO12-1JM
30 okt 9:00 S.V. Oosterwolde JO11-1 Smilde '94 JO11-1
6 nov 11:30 Smilde '94 JO11-1 Beilen JO11-1JM
4 dec 11:00 vv Stânfries JO11-1 Smilde '94 JO11-1
13 nov 8:45 LTC JO11-2 Smilde '94 JO11-1
20 nov 9:00 Gomos JO11-2 Smilde '94 JO11-1
30 okt 9:00 Smilde '94 JO10-1 Glimmen JO10-1JM
27 nov 9:00 Smilde '94 JO10-1 Helpman JO10-3
20 nov 10:00 ACV JO10-3 Smilde '94 JO10-1
6 nov 11:15 Gorecht JO10-3 Smilde '94 JO10-1
13 nov 9:00 Smilde '94 JO10-1 Peize JO10-2
4 dec 10:00 LTC JO10-3 Smilde '94 JO10-1
30 okt 8:30 LEO (Loon) JO10-3 Smilde '94 JO10-2
6 nov 10:15 Smilde '94 JO10-2 Achilles 1894 JO10-3
20 nov 10:15 Smilde '94 JO10-2 FC Assen JO10-2
27 nov 11:30 ST Rolder Boys JO10-1 Smilde '94 JO10-2
4 dec 9:00 ACV JO10-4 Smilde '94 JO10-2
13 nov 10:15 BSVV JO10-1 Smilde '94 JO10-2
30 okt 9:00 VKW JO9-1JM Smilde '94 JO9-1JM
13 nov 9:00 Gomos JO9-1 Smilde '94 JO9-1JM
20 nov 9:00 Smilde '94 JO9-1JM HZVV JO9-2
6 nov 9:00 Smilde '94 JO9-1JM LTC JO9-2
4 dec 9:00 Smilde '94 JO9-1JM S.V. Oosterwolde JO9-2
27 nov 9:00 vv Stânfries JO9-1 Smilde '94 JO9-1JM
30 okt 9:00 Smilde '94 JO8-1 vv Stânfries JO8-1
6 nov 8:45 LTC JO8-2 Smilde '94 JO8-1
27 nov 9:00 Assen FC JO8-4JM Smilde '94 JO8-1
4 dec 9:00 Smilde '94 JO8-1 LEO (Loon) JO8-2
20 nov 9:00 Smilde '94 JO8-1 S.V. Oosterwolde JO8-2
13 nov 9:00 Smilde '94 JO8-1 Achilles 1894 JO8-1
30 okt 8:45 LTC JO8-4 Smilde '94 JO8-2
4 dec 9:00 Actief JO8-5 Smilde '94 JO8-2
6 nov 10:00 Smilde '94 JO8-2 FC Assen JO8-3
27 nov 10:00 Gorecht JO8-2 Smilde '94 JO8-2
13 nov 9:00 S.V. Haulerwijk JO8-1 Smilde '94 JO8-2
20 nov 10:00 Smilde '94 JO8-2 ACV JO8-3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!